Ataşehir Ev Temizliği

 

 Giderek değişen ve gelişen çehresiyle Ataşehir, konut ve nüfus artışı nedeniyle ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacını en acil yaşayan semtlerden biri.

Ataşehir ev temizliği ve ofis temizliği hizmetinde önceliğimiz; müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp temiz ve güvenilir bir hizmet sunabilmek.

 

 Ataşehir Ev Temizliği

 

 Cleango temizlik ailesi olarak, Ataşehir bölgesinde ev temizliği ve ofis temizliği hizmetinde de esas olan müşterilerimizin memnuniyeti. Profesyonel birikimimizle harmanladığımız dengeli fiyat politikamız ve güvenilir hizmet anlayışımız sayesinde Ataşehir'de ev temizliği ve ofis temizliğinde bir numara olma yolunda ilerliyoruz.

 Temizlik şirketleri arasında her zaman bir numara olmayı hedefleyen ve her geçen gün daha yenilikçi yöntemler ile hizmet veren Cleango temizlik, Ataşehir'de de ev temizliği ve ofis temizliği hizmetini en uygun ve en kaliteli haliyle sizlere sunmaya devam ediyor. Bu sayede Cleango temizlik ailesi olarak Ataşehir bölgesinde de ev temizliği ve ofis temizliğinin vazgeçilmez firmaları arasına katılmayı başardık.

Cleango temizlik ailesi olarak, güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle, Ataşehir'de ev temizliği ve ofis temizliği alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ataşehir bölgesinde ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hızlı sipariş uygulamamız, dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik anlayışımız ile cleangotemizlik.com üzerinden hizmet veriyoruz. 


Diğer Sayfalar
 • ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ
  ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ Ataşehir Ev Temizliği - Saadet K. Ataşehir Ev Temizliği - Pınar L. Ataşehir Ev Temizliği - Gizem Y. Ataşehir Ev Temizliği - Işıl B.
 • ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ
  ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ 17/11/2018 HİZMET LİSTESİ Ataşehir Ev Temizliği - Canan C. Ataşehir Ev Temizliği - Yasemin T. Ataşehir Ev Temizliği - Kübra S.S. Ataşehir Ev Temizliği - Büşra L.
 • ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ - 11/12/2018 ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ
  ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ - 11/12/2018 ATAŞEHİR EV TEMİZLİĞİ Ataşehir Ev Temizliği - Kenan Y. Ataşehir Ev Temizliği - Selvi B. Ataşehir Ev Temizliği - Fatma Ş. Ataşehir Ev Temizliği - Yavuz S. Ataşehir Ev Temizliği - Hüseyin G.

Emin misin ?

Şimdi kapatırsan form sıfırlanacak
FİYAT: 85 TL KDV DAHİL
EVİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR ?
1+0
131 TLden başlayan fiyatlar
1+1
146 TLden başlayan fiyatlar
2+1
164 TLden başlayan fiyatlar
3+1
174 TLden başlayan fiyatlar
4+1
182 TLden başlayan fiyatlar
Evim daha
büyük
Boş Ev Temizliği
Oturma Düzeyinde
Ev Temizliği
TEMİZLİK HİZMET SÜRESİ
 • 4 Saat
PERSONEL SAYISI
 • 1 Kişi
HANGİ SIKLIKLA HİZMET ALMAK İSTERSİNİZ ?
Tek Sefer
85 TL
İki Haftada Bir
80 TL
Haftada Bir
78 TL
EVCİL HAYVANIN VAR MI ?
 • Evet
 • Hayır
RANDEVU
TEMİZLİK PERSONELİNE NOTUNUZ VAR MI ?
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
ÖDEME YÖNTEMİ SEÇİN
-

Tebrikler! Siparişiniz Tamamlandı!

Sipariş Numaranız:

Temizlik hizmeti satın aldığınız için Cleango ailesi olarak size teşekkür ederiz.

Telefonunuz üzerinden sizinle siparişiniz ile ilgili iletişime geçeceğiz.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.