Avcılar Ev Temizliği

Beylikdüzü ev temizliği Başakşehir ev temizliği

 

 

Bahçeşehir ev temizliği Küçükçekmece ev temizliği

   

Avcılar Ev Temizliği

İstanbul'un gelişen ve değişen semtlerinden biri olan Avcılar'da, ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti talebini giderek artırdı. Cleango temizlik ailesi olarak, İstanbul'un diğer bölgelerinde olduğu gibi Avcılar'da da ev temizliği ve ofis temizliği hizmetini müşteri memnuniyetini baz alarak gerçekleştiriyoruz.

Cleango temizlik ailesi olarak; Avcılar ve çevresindeki tüm semtlerde ev temizliği ve ofis temizliği işleriniz için profesyonel çözümler sunmaya devam ediyoruz. Tıpkı İstanbul'un 41 semtinde olduğu gibi Avcılar'da da ev temizliği  ve ofis temizliği kapsamında profesyonel temizlik hizmeti sunuyoruz. Uygun fiyat ve güvenilir hizmet anlayışımız Avcılar mevkiinde en çok tercih edilen ev temizliği  ve ofis temizliği şirketi olmamıza olanak sağladı. Bu başarıların verdiği ilhamla ev temizliği ve ofis temizliği alanında hizmet kalitemizi de giderek artırıyoruz. 

Güvenilir hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle, Avcılar'da ev temizliği  ve ofis temizliği alanında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Avcılar'da ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hızlı sipariş uygulamamız, dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik anlayışımız ile cleangotemizlik.com üzerinden hizmet veriyoruz. 

 

Bahçelievler ev temizliği Bakırköy ev temizliği Florya ev temizliği Yeşilköy ev temizliği Esenyurt ev temizliği Avcılar ev temizliği Büyükçekmece ev temizliği


Diğer Sayfalar
 • Avcılar Ev Temizliği
  Avcılar Ev Temizliği AVCILAR EV TEMİZLİĞİ Avcılarda onlarca temizlik şirketi arasından güvenilir ve profesyonel ev temizliği hizmeti sunan bir firma bulmak gerçekten zor iş! Genel olarak Avcılar da ev temizliği ve ofis temizliği satın alırken yapılan ilk iş arama motorlarından Avcılar ev temizliği, Avcılar temizlikçi bayan veya Avcılar temizlik şirketi gibi arama sonuçlarına bakılır.
 • Avcılar Temizlikçi Bayan
  Avcılar Temizlikçi Bayan Avcılar Temizlikçi Bayan Avcılar ev temizliği sektöründe en çok şikayet edilen konu elbette eve gelen temizlikçi bayan. Sektörün hızlıca büyümesi ile temizlik şirketlerinin talepleri karşılamak adına temizlik işinde uzman olmayan bayanlara yer vermesi hizmetin kalitesini düşürmektedir.
 • AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE FİYAT POLİTİKASI
  AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE FİYAT POLİTİKASI Avcılar, öğrencilerin ve çalışan ailelerin yoğun olarak yaşadığı ilçelerin başında gelerek İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biridir. Bölge sakinleri genelde günlerini aktif ve dışarıda geçirmektedir. Bu durum Avcılar ev temizliği ve ofis temizliği alanında gittikçe artan bir talep yaratıyor
 • AVCILAR EV TEMİZLİĞİ 01/10/2018 HİZMET LİSTESİ
  AVCILAR EV TEMİZLİĞİ 01/10/2018 HİZMET LİSTESİ Merve T. - Avcılar Ev Temizliği Filiz K. - Avcılar Ev Temizliği Sevgi S.- Avcılar Ev Temizliği Ceyda O. - Avcılar Ev Temizliği Banu Ş.- Avcılar Ev Temizliği Canan N. - Avcılar Ev Temizliği
 • Avcılar Ev Temizliği - Avcılar Temizlik Şirketi
  Avcılar Ev Temizliği - Avcılar Temizlik Şirketi Seda k. - Avcılar Ev Temizliği Filiz S. - Avcılar Ev Temizliği Sİmge İ.Z..- Avcılar Ev Temizliği Duygu R. - Avcılar Ev Temizliği Rana B.- Avcılar Ev Temizliği Sümeyra F. - Avcılar Ev Temizliği
 • Avcılar Ev Temizliği - Avcılar Temizlik Şirketi
  Avcılar Ev Temizliği - Avcılar Temizlik Şirketi Avcılar Ev Temizliği - Selma K. Avcılar Ev Temizliği - Tuna D. Avcılar Ev Temizliği - Kamuran S. Avcılar Ev Temizliği - Gonca R. Avcılar Ev Temizliği - Tülay R. Avcılar Ev Temizliği - Özge E.
 • AVCILAR EV TEMİZLİĞİ -11/12/2018 - AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ
  AVCILAR EV TEMİZLİĞİ -11/12/2018 - AVCILAR TEMİZLİK ŞİRKETİ Avcılar Ev Temizliği - Ezgi B. Avcılar Ev Temizliği - Ertan Y. Avcılar Ev Temizliği - Kibar S. Avcılar Ev Temizliği - Ramazan K Avcılar Ev Temizliği - Songül M. Avcılar Ev Temizliği - Rukiye Ö.

Emin misin ?

Şimdi kapatırsan form sıfırlanacak
FİYAT: 85 TL KDV DAHİL
EVİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR ?
1+0
131 TLden başlayan fiyatlar
1+1
146 TLden başlayan fiyatlar
2+1
164 TLden başlayan fiyatlar
3+1
174 TLden başlayan fiyatlar
4+1
182 TLden başlayan fiyatlar
Evim daha
büyük
Boş Ev Temizliği
Oturma Düzeyinde
Ev Temizliği
TEMİZLİK HİZMET SÜRESİ
 • 4 Saat
PERSONEL SAYISI
 • 1 Kişi
HANGİ SIKLIKLA HİZMET ALMAK İSTERSİNİZ ?
Tek Sefer
85 TL
İki Haftada Bir
80 TL
Haftada Bir
78 TL
EVCİL HAYVANIN VAR MI ?
 • Evet
 • Hayır
RANDEVU
TEMİZLİK PERSONELİNE NOTUNUZ VAR MI ?
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
ÖDEME YÖNTEMİ SEÇİN
-

Tebrikler! Siparişiniz Tamamlandı!

Sipariş Numaranız:

Temizlik hizmeti satın aldığınız için Cleango ailesi olarak size teşekkür ederiz.

Telefonunuz üzerinden sizinle siparişiniz ile ilgili iletişime geçeceğiz.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.