Mesafeli Satış Sözleşmesi

GİRİŞ

 

İşbu kullanıcı sözleşmesi ve Web Sitesinde yer alan diğer kurallar Cleangotemizlik.com tarafından sunulan hizmetlere ilişkin şart ve koşulları ve Web Sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları düzenlemektedir. Kullanıcının, Web Sitesi üzerinden Hizmet Talebi veya Meslek Profili oluştururken işbu Sözleşmeyi onayladığı veya Web Sitesinden yararlanmaya başladığı andan itibaren işbu Sözleşmeye uymayı taahhüt ettiği kabul edilir.
 

CleanGo Temizlik temizlik hizmetlerinin iyileştirilmesine ve geliştirilmesine yönelik ileride doğacak teknik zaruretler veya mevzuata uyum sağlanması amacıyla Sözleşmeyi Kullanıcılar aleyhine olmamak kaydıyla tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. Cleango Temizlik herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını yeni tarih güncellemesi ile Web Sitesi’nde yayınlayacaktır. Yenilenmiş güncel Sözleşme, Web Sitesi’nde yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve hizmetlerinin kullanımı yenilenmiş Sözleşme şartlarına tabi olacaktır.

 

Sözleşme Konusu ve Kapsamı
 

Cleango Temizlik, Kullanıcılar’ın ev ve iş yeri temizliği konularındaki ihtiyaçlarını, Şirket’in çeşitli kriterlere tabi olarak seçtiği uzman kişiler (“Yüklenici”) tarafından sunulan, detayları işbu Sözleşme ve/veya Site’de belirtilen hizmetler (“Hizmetler”) vasıtasıyla karşılayabilecekleri bir platform sunmaktadır. İşbu Sözleşme’nin konusu; Kullanıcı’nın Site ve Hizmetler’den faydalanmasına ilişkin hüküm ve koşulların belirlenmesi ve bu doğrultuda Taraflar’ın hak ve yükümlülüklerini düzenlenmesidir. Site’de, Site’nin kullanımına veya Hizmetler’e ilişkin olarak sunulan her türlü kural, duyuru ve beyan işbu Sözleşme’nin ayrılmaz parçası olarak kabul edilecek olup işbu Sözleşme ile Kullanıcı Site’de yer alan veya yer alacak olan her türlü duyuru, uyarı ve beyanı peşinen kabul etmiş olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Cleango Temizlik Tarafından Sunulan Hizmetlere İlişkin Koşullar
 

Kullanıcılar’a Site üzerinden erişim sağlanan Hizmetler Cleango Temizlik tarafından sağlanmakta olup Şirket, Kullanıcılar’a ihtiyaçlarına uygun özellikler doğrultusunda temizlik uzmanı yönlendiren bir platformdur. Şirket, personel tarafından sağlanan Hizmet’in içeriğine, fiil ve eylemlerine, Hizmetler sırasında veya Hizmetler’le ilişkili olarak personel nedeniyle meydana gelen zararlara ilişkin sorumluluğu üstlenmektedir ve kullanıcının tek muhatabıdır.
 

2.  Kullanıcı, Hizmetler’den faydalanmak için, talep ettiği Hizmet’in kapsamını Site üzerinde kendisine sunulan seçenekler ve paket özellikleri vasıtasıyla tam ve doğru olarak bildirecektir. Kullanıcı, başta ev tipi olmak üzere Hizmet’in kapsam, nitelik ve ücretini etkileyebilecek bir bilgiyi yanlış sağlaması halinde, buna ilişkin ekstra ücretin kendisinden talep edilebileceğini yahut Hizmet’in verilmesinin Şirket tarafından reddedilebileceğini bildiğini kabul eder. Kullanıcı, Hizmet’i satın alırken seçmediği ekstra hizmetleri Hizmetler’in sağlanması sırasında personel ve şirketten talep edemeyecektir.
 

3. Kullanıcıya, Site üzerinden Hizmet’i almayı talep ettiği gün ve saatte şirket tarafından belirlenen uygun personel yönlendirilir. Şirket, Kullanıcı’nın daha önce Hizmeti’nden memnun kalmadığı, düşük puan verdiği, şikayet ilettiği bir personel ile hizmet sunmayacağını taahhütte bulunmaktadır.
 

4. Kullanıcı, Hizmet’in verilmesi için seçtiği gün ve saatin değiştirilmesi talebini en az 1 (bir) gün önceden Şirket’e bildirecektir. Kullanıcı Hizmet’in verilmesi için seçtiği gün ve saatin değiştirilmesini talep etmesi halinde, Şirket’in yeni bir gün ve saat belirlenmesi konusunda herhangi bir garanti vermediğini, talep ettiği yeni gün ve saate ilişkin değişiklik talebinin reddedilebileceğini kabul eder. Kullanıcı satın aldığı Hizmet’i, seçtiği Hizmet tarihinden en az 12 (oniki) saat önce bildirmek kaydıyla ücretsiz olarak iptal edebilecek, Kullanıcı’dan Hizmet için tahsil edilen ücret Kullanıcı’ya iade edilecektir. Şirket, ücretsiz iptale ilişkin kuralları Site’de yayınlanmak suretiyle dilediği zaman değiştirme, ücretsiz iptal politikasını uygulamadan kaldırma hakkını saklı tutar.
 

5. Kullanıcı’ya, sürekli Hizmet alımlarında daha önce kendisine Hizmet sağlayan personelden Hizmet talep edebilme imkanı tanınacaktır. Kullanıcı, ilgili personelin seçilen gün ve saatte Hizmet’i sağlayabilir durumda olmaması, personel ile Şirket arasındaki sözleşmenin sona ermesi de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan nedenlerle Hizmet’in talep ettiği personel tarafından sağlanamayabileceğini kabul eder.
 

6. Kullanıcı, temizlik personeli  ile Cleango Temizlik dışındaki bir kanaldan, Şirket’i aradan çıkararak Hizmetler’in sağlanmasına ilişkin herhangi bir anlaşma yapmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı, Personel ile Şirket’i aradan çıkararak anlaşma yapması halinde Şirket’e 5.000 (beşbin) Türk Lirası tutarında cezai şart ödemeyi kabul eder. Kullanıcı, yeni Hizmet talebi, satın alınan Hizmetler’in gün ve saatinin değiştirilmesi de dahil olmak üzere Hizmetler’e ilişkin olarak temizlik personeli ile Cleango Temizlik dışında başka bir kanaldan iletişime geçmeyeceğini, hizmet ödemelerininin şirketi aradan çıkararak personele yapılamayacağını kabul eder.
 

7. Kullanıcı, şirket tarafından yönlendirilen personelin Hizmet’i tam ve gereği gibi sağlayabilmesi için gereken ortam ve araçları personele temin edeceğini, Hizmet’in verileceği ev ya da işyerine personelin zamanında girişinin sağlanamaması, Hizmet’in verilmesi için gerekli malzemelerin temin edilememiş olması, herhangi bir nedenle Hizmet’in verilmesinin engellenmiş olması, Kullanıcı’nın kusur ve ihmali nedeniyle Hizmet’in sağlanamadığı yahut eksik sağlandığı hallerde Kullanıcı ücret iadesi talep edemeyecek, buna ilişkin herhangi bir iddia öne süremeyecektir.
 

8. Kullanıcı, Hizmet’in süresinin Hizmet’i satın alırken belirlendiğini, personeli belirlenen süreden fazla ev veya işyerinde tutamayacağını, site üzerinden satın aldığı Hizmet kapsamına dahil olmayan taleplerde bulunamayacağını kabul eder.
 

9. Cleango Temizik Hizmet’in verileceği ev ve işyerindeki eşyaların güvenliğinin sağlanmasının, sorumluluğunu üstlenmekte iken, hizmet sağlanacak olan ev veya iş yerinin giriş kartı, anahtar vs. gibi araçların personele temin edilmesinin ve bunların geri alınmasının tamamen kullanıcı sorumluluğundadır.
 

10. Temilzik Hizmetine ilişkin ücretlendirme Kullanıcı’nın seçtiği Hizmet’in kapsamına göre hesaplanacak ve Hizmet’in seçilip Site üzerinde işlemin tamamlanmasını takiben Kullanıcı’nın kredi kartından tahsil edilecek yahut Kullanıcı tarafından Şirket’in Site’de bildirilen banka hesabına havale yolu ile gönderilecektir. Şirket tarafından her zaman Site’de çeşitli Hizmetler’in ücretsiz, indirimli veya kampanyalı olarak sunulması imkanı bulunmakta olup Şirket her zaman söz konusu ücretisz, indirimli veya kampanyalı hizmet sunumundan tek taraflı olarak vazgeçip Hizmet’i ücretli veya tam ücretli olarak sunmaya başlayabilir.

 

Emin misin ?

Şimdi kapatırsan form sıfırlanacak
FİYAT: 85 TL KDV DAHİL
EVİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR ?
1+0
131 TLden başlayan fiyatlar
1+1
146 TLden başlayan fiyatlar
2+1
164 TLden başlayan fiyatlar
3+1
174 TLden başlayan fiyatlar
4+1
182 TLden başlayan fiyatlar
Evim daha
büyük
Boş Ev Temizliği
Oturma Düzeyinde
Ev Temizliği
TEMİZLİK HİZMET SÜRESİ
  • 4 Saat
PERSONEL SAYISI
  • 1 Kişi
HANGİ SIKLIKLA HİZMET ALMAK İSTERSİNİZ ?
Tek Sefer
85 TL
İki Haftada Bir
80 TL
Haftada Bir
78 TL
EVCİL HAYVANIN VAR MI ?
  • Evet
  • Hayır
RANDEVU
TEMİZLİK PERSONELİNE NOTUNUZ VAR MI ?
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
ÖDEME YÖNTEMİ SEÇİN
-

Tebrikler! Siparişiniz Tamamlandı!

Sipariş Numaranız:

Temizlik hizmeti satın aldığınız için Cleango ailesi olarak size teşekkür ederiz.

Telefonunuz üzerinden sizinle siparişiniz ile ilgili iletişime geçeceğiz.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.