Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü ev temizliği

 

 

 

Başakşehir ev temizliği Esenyurt ev temizliği Bahçeşehir ev temizliği Küçükçekmece ev temizliği Bahçelievler ev temizliği Florya ev temizliği Bakırköy ev temizliği Yeşilköy ev temizliği Avcılar ev temizliği Büyükçekmece ev temizliği

 

BEYLİKDÜZÜ

Bölge, adını Osmanlı beylerinin ve padişahlarının yaz aylarında otağlarını bu bölgeye kurmasından alır.
Beylikdüzü şimdilerde ise gece kondu yapılaşması olmayan bir ilçeolmasının yanında lüks sitelere ve toplu konutlara ev sahipliği yapan nadir ilçelerdendir. Beylikdüzü, farklı ülkelerden gelen yabancı vatandaşlara ev sahipliği yapması ve nüfusunun %40 nın üniversite mezunu olması ile, İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biri haline gelmiştir. Planlı kentleşmesi, geniş caddeleri, bulvarları, sokakları ve özellikle yeşil alanları Beylikdüzü‘nü  Avrupa standartlarında bir ilçe yapmaktadır.

 

BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ

İlçe genelinde yaşanan hızlı kentleşme, konut ve nüfus artışı Beylikdüzü’nde  ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Beylikdüzü ev temizliği ve Beylikdüzü ofis temizliği kapsamında talebin artması sektöre bir çok firmanın girmesini sağlamıştır. Ancak Beylikdüzü temizlik sektöründe faaliyet gösteren bu firmaların sektörde deneyimsiz ve önemlisi SGK güvencesi olmayan personel barındırması, beylikdüzü ev temizliği ve beylikdüzü ofis temizliği hizmet sektöründe büyük sıkıntılar oluşturdu. Yaşanan gelişmelerle temizlik hizmeti, gerek çalışan gerek ev hanımı ve bölge sakinleri için  gerekli ve rutin bir ihtiyaç haline geldi. Ancak Temizlik ihtiyacında en önemli konulardan olan güvenilir çalışan ve müşteri memnuniyeti konularına yeterince önem verilmediğini gördük. Tüm bu etmenlerle birlikte temizlik sektöründe var olan eksiklikler (sigortalı personel temini, kaliteli temizlik hizmeti ve müşteri memnuniyeti anlayışı) Beylikdüzü’nü  pilot bölge olarak seçmemizi sağladı. 2015 yılında Beylikdüzü’nde kurduğumuz Cleango temizlik ailesi olarak 1000’e yakın ev ve ofis temizledik. Müşterilerimizin neredeyse tamamının olumlu dönüş yapması şirket olarak büyümeye ve yatırım yapmamıza büyük ilham kaynağı oldu. Beylikdüzü ev temizliği ve Beylikdüzü ofis temizliği kapsamında verdiğimiz profesyonel temizlik hizmeti sayesinde Beylikdüzü temizlik şirketi olarak en çok tercih edilen firma olmamızı sağladı. Bu başarının verdiği ilhamla bugün 34 ilçeye daha hizmet vermekteyiz.
 

Beylikdüzü bölgesinde temizlik hizmeti almak isteyenler müşterilerimiz için hızlı sipariş uygulamamız, dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik anlayışımız ile cleangotemizlik.com üzerinden hizmet veriyoruz. beylikdüzü ev temizliği beylikdüzü temizlikçi bayan. beylikdüzü temizlik şirketi. beylikdüzü ev temizliği. beylikdüzü cleangotemizlik.com . beylikdüzü ev temizliği. ev temizliği beylikdüzü . beylikdüzü temizlikçi bayan. cleango temizlik beylikdüzü . beylikdüzü ev temizliği . beylikdüzü temizlik.beylikdüzü ev temizliği


Diğer Sayfalar
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ Beylikdüzü'nde otuyorsunuz, evinize temizlik ihtiyacı gerekiyor ve arama motorları girip beylikdüzü ev temizliği aratınca karşınıza onlarca temizlik firması çıkıyor. Siz de doğal olarak ev temizliği gibi önemli bir hizmet alırken onlarca ev temizliği firmasından hangisini seçeceğinize karar vermekte zorluk çekiyorsunuz !
 • BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİKÇİ BAYAN
  BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİKÇİ BAYAN Beylikdüzü ev temizliği sektöründe en çok şikayet edilen konu elbette eve gelen temizlikçi bayan. Sektörün hızlıca büyümesi ile temizlik şirketlerinin talepleri karşılamak adına temizlik işinde uzman olmayan bayanlara yer vermesi hizmetin kalitesini düşürmektedir.
 • NEDEN CLEANGO EV TEMİZLİĞİ ?
  NEDEN CLEANGO EV TEMİZLİĞİ ? CleanGo bir temizlik firmasının yanı sıra ailenizin bir parçası olmaya çalışyoruz. Evinizi Kendi evimizi temizler gibi hassas ve titizlikle temizliyoruz. CleanGo ailesi çalışanları temizlik konusunda ve müşteri ilişkilerinde ayrı ayrı eğitimden geçerek siz müşterilerimize yönlendiriyoruz. Bir çok temizlik firmasından bizi ayıran etmen elbette özenle seçip, gerekli eğitimlerden geçen personellerimiz.
 • BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
  BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ Beylikdüzü’nde 30 a yakın şirket beylikdüzü temizlik şirketi sektöründe hizmet vermektedir. Bu sayı merdiven altı hizmet verenleri de verilere katılırsa beylikdüzü temizlik şirket sayısı 50 yi geçmektedir. Genel olarak tüm sektörlerde olduğu gibi temizlik hizmetine talebin artması beylikdüzü temizlik şirketlerinde de artmasına sebep olmuştur.
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ– AHŞAP ZEMİN TEMİZLİĞİ
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ– AHŞAP ZEMİN TEMİZLİĞİ Beylikdüzü ev temizliği – Ahşap Zemin Temizliği Genel temizliğe ve detaylı temizliğe giren ahşap zemin temizliği için genel olarak yüzey temizleyiciler kullanılmaktadır. Yüzey temizlik maddelerinin içeriğinde %90 a yakın kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal maddeler zamanla ahşap zeminde eskimeye veya ahşapların yıpranmasına sebep olmaktadır.
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ - MUTFAK TEMİZLİĞİ
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ - MUTFAK TEMİZLİĞİ Ev temizliğinde temizliğe en çok ihtiyaç duyalan bölüm mutfak temizliğidir. Ev temizliği olarak belirlenen rutin temizliğinin dışında mutfak temizliğini ekstradan yapmalısınız. Hafta da en 2 kere ince temizlik olmasa da genel mutfak temizliği yapılmalıdır. Özellikle Bahar mevsiminde mutfaklarınızda baştan sonra temizlik yapmalı.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği - Evimi Temizlemeye Nereden Başlamalıyım ?
  Beylikdüzü Ev Temizliği - Evimi Temizlemeye Nereden Başlamalıyım ? Her işte olduğu gibi ev temizliğinde de düzenli ve programlı çalışmak hem daha az yorulmanıza hem de zamandan kazanmanızı sağlar.
 • TEMİZ BİR EV, DAHA İYİ BİR YAŞAM – BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ
  TEMİZ BİR EV, DAHA İYİ BİR YAŞAM – BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ Beylikdüzü İçin Temiz Bir Ev, Daha İyi Bir Yaşam
 • Beylikdüzü Temizlik Şirketleri ve Yaşanan Sıkıntılar
  Beylikdüzü Temizlik Şirketleri ve Yaşanan Sıkıntılar Beylikdüzü son yıllarda yoğun nüfus artışı ve hızlı kentleşme ile İstanbul’un gözde ilçeleri arasında yerini alıyor. Yoğun nüfus artışına bağlı olarak Beylikdüzü sakinleri için ev temizliği ve Beylikdüzü Ofis temizliği önemli bir ihtiyaç haline geliyor.
 • BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE KATEGORİLERİ
  BEYLİKDÜZÜ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ VE KATEGORİLERİ Bir zamanlar temizlik şirketlerinden ev temizlik hizmeti satın almak lüks iken şimdilerde tamamen ihtiyaç haline geldi. Bu anlamda ihtiyacı karşılamak için temizlik şirketleri sayısı da yüksek oranda artış sağladı. Sizler için beylikdüzü temizlik şirketleri kaç kategoriden oluştuğunu değerledik.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği
  Beylikdüzü Ev Temizliği Hülya K. Beylikdüzü Ev Temizliği Evinizin Büyüklüğü ? 2+1, Kaç Saat Temizlik yapılacak ? 9 Saat 166 TL, Temizlik Sıklığı = Tek Sefer, Personel Sayısı = 1 Kişi, Evcil Hayvanınız var mı ? Hayır Hizmet Tarihi = 22/09/2018
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ - Melda A. H.
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ - Melda A. H. HİZMETLER ÜCRET Evinizin Büyüklüğü ? 2+1 Kaç Saat Temizlik yapılacak ? 3 Saat 82 TL Temizlik Sıklığı = Tek Sefer Personel Sayısı = 1 Kişi Evcil Hayvanınız var mı ? Hayır
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ 30/09/2018 Profesyonel Ev Temizliği Listesi
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ 30/09/2018 Profesyonel Ev Temizliği Listesi Derya A. - Beylikdüzü Ev Temizliği Yeşim Ç. - Beylikdüzü Ev Temizliği Gamze g.- Beylikdüzü Ev Temizliği Özge Ö. - Beylikdüzü Ev Temizliği
 • BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ 01/10/2018 Profesyonel Beylikdüzü Ev Temizliği Listesi
  BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ 01/10/2018 Profesyonel Beylikdüzü Ev Temizliği Listesi Ayşe K. - Beylikdüzü Ev Temizliği Pınar Ç. T. - Beylikdüzü Ev Temizliği Selma S.- Beylikdüzü Ev Temizliği Ömür L. - Beylikdüzü Ev Temizliği
 • Ev Temizliği - Beylikdüzü 06/10/2018 Hizmeti
  Ev Temizliği - Beylikdüzü 06/10/2018 Hizmeti Beylikdüzü Ev Temizliği - Kadriye K. Beylikdüzü Ev Temizliği - Ceylan C.A. Beylikdüzü Ev Temizliği - Türkan hanım Beylikdüzü Ev Temizliği - Aysel G. Beylikdüzü Ev Temizliği - Fatma S.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği 07/10/2018 Hizmet listesi
  Beylikdüzü Ev Temizliği 07/10/2018 Hizmet listesi Beylikdüzü Ev Temizliği - Cevriye L. Beylikdüzü Ev Temizliği - Funda T Beylikdüzü Ev Temizliği - Ceylan B. Beylikdüzü Ev Temizliği - Aysel D. Beylikdüzü Ev Temizliği - Fatma A.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği - Beylikdüzü Temizlik Şirketi
  Beylikdüzü Ev Temizliği - Beylikdüzü Temizlik Şirketi Beylikdüzü Ev Temizliği - Leyla A. Beylikdüzü Ev Temizliği - Melis S. Beylikdüzü Ev Temizliği - Ceyda U. Beylikdüzü Ev Temizliği - Senem F. Beylikdüzü Ev Temizliği - Şeyda S.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği - Beylikdüzü Temizlik Şirketi
  Beylikdüzü Ev Temizliği - Beylikdüzü Temizlik Şirketi Beylikdüzü Ev Temizliği - Canan T. Beylikdüzü Ev Temizliği - Sinem V. Beylikdüzü Ev Temizliği - Neriman Ö. Beylikdüzü Ev Temizliği - Kadife R. Beylikdüzü Ev Temizliği - Şenay E.
 • Beylikdüzü Ev Temizliği -11/12/2018 - Beylikdüzü Temizlik Şirketi
  Beylikdüzü Ev Temizliği -11/12/2018 - Beylikdüzü Temizlik Şirketi Beylikdüzü Ev Temizliği - Meltem S. Beylikdüzü Ev Temizliği - Münibe A. Beylikdüzü Ev Temizliği - Mert Y. Beylikdüzü Ev Temizliği - Burcu R. Beylikdüzü Ev Temizliği - Ayça K.

Emin misin ?

Şimdi kapatırsan form sıfırlanacak
FİYAT: 85 TL KDV DAHİL
EVİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR ?
1+0
131 TLden başlayan fiyatlar
1+1
146 TLden başlayan fiyatlar
2+1
164 TLden başlayan fiyatlar
3+1
174 TLden başlayan fiyatlar
4+1
182 TLden başlayan fiyatlar
Evim daha
büyük
Boş Ev Temizliği
Oturma Düzeyinde
Ev Temizliği
TEMİZLİK HİZMET SÜRESİ
 • 4 Saat
PERSONEL SAYISI
 • 1 Kişi
HANGİ SIKLIKLA HİZMET ALMAK İSTERSİNİZ ?
Tek Sefer
85 TL
İki Haftada Bir
80 TL
Haftada Bir
78 TL
EVCİL HAYVANIN VAR MI ?
 • Evet
 • Hayır
RANDEVU
TEMİZLİK PERSONELİNE NOTUNUZ VAR MI ?
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
ÖDEME YÖNTEMİ SEÇİN
-

Tebrikler! Siparişiniz Tamamlandı!

Sipariş Numaranız:

Temizlik hizmeti satın aldığınız için Cleango ailesi olarak size teşekkür ederiz.

Telefonunuz üzerinden sizinle siparişiniz ile ilgili iletişime geçeceğiz.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.