BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ

Beylikdüzü ‘nde onlarca temizlik şirketi arasından güvenilir ve profesyonel ev temizliği hizmeti sunan bir firma bulmak gerçekten zor iş! Genel olarak beylikdüzü’nde ev temizliği ve ofis temizliği satın alırken yapılan ilk iş arama motorlarından beylikdüzü ev temizliği, beylikdüzü temizlikçi bayan veya beylikdüzü temizlik şirketi gibi arama sonuçlarına bakılır. Arama sonucunda sıralanan onlarca ev temizliği firmasının neredeyse tamamında şu başlıklar göze çarpar.” Beylikdüzü Profesyonel Ev Temizliği, Beylikdüzü Profesyonel Temizlikçi Bayan, SGK ‘lı ve tecrübeli ekip , Temizlik Garanti , Memnun kalmazsanız paranız iade “ şeklinde firma sloganları ile karşılaşırsınız . Peki bu sloganlardan kaç tanesi doğru bir temizlik firması olduğunu gösteriyor ? Bunu anlamanın basit birkaç yöntemini sizlerle paylaşacağız.

  1. İlk olarak beylikdüzü ev temizliği arama sonuçlarında çıkan firmaların web sitelerini inceleyin , kurumsal iletişim hattı var mı ? açık adresi mevcut mu? mevcutsa Google haritalarda gözüküyor mu ? Bu şartları sağlayan firmaları aramaya başlayın.

 

  1. Uygun gördüğünüz firmayı aradığınızda ilk teyit edeceğiniz durum şirket olup olmamaları bunun için vergi levhaları mevcut mu diye sorun. Eğer vergi levhası var diyorsa vergi numarasını muhakkak isteyin!

 

  1. Buraya kadar her şey tamamsa evinize yönlendirilecek temizlikçi bayanın Sosyal Güvenlik Kurumuna bağlı çalıştırılıp çalıştırılmadığını öğrenin. Evinize SGK güvencesi olmayan personel kesinlikle sokmayın!

 

  1. Gelen personeli ilk temizliğe başladığında ilk 15 dakıka gözlemleyin eğer işinde tecrübesiz çalışıyorsa hemen firmayı arayın ve size tecrübeli temizlik personeli göndermesini söyleyin.

Unutmayın ki evinize alacağınız tecrübesiz bir temizlikçi evinizi daha berbat duruma sokabilir.

 

 

cleangotemizlik.com ailesi olarak bu bilgileri sizlerle paylaşma amacımız beylikdüzü ev temizliği hizmeti satın alırken mağdur olmamanız ve diğer firmalara öncü olmamız. beylikdüzü ev temizliği beylikdüzü temizlikçi bayan ev temizliği beylikdüzü beylikdüzü temizlik şirketi beylikdüzü ev temizliği beylikdüzü cleangotemizlik.com beylikdüzüevtemizliği beylikdüzü ev temizliği cleango temizlik beylikdüzü temizlikçi bayan

Emin misin ?

Şimdi kapatırsan form sıfırlanacak
FİYAT: 85 TL KDV DAHİL
EVİNİZİN BÜYÜKLÜĞÜ NEDİR ?
1+0
131 TLden başlayan fiyatlar
1+1
146 TLden başlayan fiyatlar
2+1
164 TLden başlayan fiyatlar
3+1
174 TLden başlayan fiyatlar
4+1
182 TLden başlayan fiyatlar
Evim daha
büyük
Boş Ev Temizliği
Oturma Düzeyinde
Ev Temizliği
TEMİZLİK HİZMET SÜRESİ
  • 4 Saat
PERSONEL SAYISI
  • 1 Kişi
HANGİ SIKLIKLA HİZMET ALMAK İSTERSİNİZ ?
Tek Sefer
85 TL
İki Haftada Bir
80 TL
Haftada Bir
78 TL
EVCİL HAYVANIN VAR MI ?
  • Evet
  • Hayır
RANDEVU
TEMİZLİK PERSONELİNE NOTUNUZ VAR MI ?
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
ÖDEME YÖNTEMİ SEÇİN
-

Tebrikler! Siparişiniz Tamamlandı!

Sipariş Numaranız:

Temizlik hizmeti satın aldığınız için Cleango ailesi olarak size teşekkür ederiz.

Telefonunuz üzerinden sizinle siparişiniz ile ilgili iletişime geçeceğiz.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.

Sipariş Numaranız:

Ödeme yapmanız gereken tutar:

Siparişiniz henüz tamamlanmadı. Siparişinizi tamamlamak için lütfen aşağıdaki "SİPARİŞİ TAMAMLA"'ya basın.